EvOlutiOn-X
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Connect EvOlutiOn-X.malware-site.www
 
AcasaAcasa  SiteSite  ThE AnGeLsThE AnGeLs  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ExtremTeamExtremTeam  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ai o problema la server ?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ev0luti0n-X
Administrator
Administrator
Ev0luti0n-X


Numarul mesajelor : 357
Varsta : 29
Localizare : Curcani
Folosesti Steam ? : Da
Respectarea Regulilor :
Ai o problema la server ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai o problema la server ? Right_bar_bleue

Arma Preferata : Colt M4A1
Data de inscriere : 21/09/2008

Ai o problema la server ? Empty
MesajSubiect: Ai o problema la server ?   Ai o problema la server ? Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 9:51 pm

Ai o problema la server ? Daca vrei sa te ajutam posteaz-o aici si intervenim cat mai repede posibil cu solutia Very Happy
Sus In jos
http://www.DarK-StrikE.wikiforum.ro
Vizitato
Vizitator




Ai o problema la server ? Empty
MesajSubiect: Pentru admini   Ai o problema la server ? Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 10:24 pm

Eu miam creat serveru dar la alte pc el nu apare! De ce? Nu pot sa inteleg! Eu pot intra iar altii nu
Sus In jos
Ev0luti0n-X
Administrator
Administrator
Ev0luti0n-X


Numarul mesajelor : 357
Varsta : 29
Localizare : Curcani
Folosesti Steam ? : Da
Respectarea Regulilor :
Ai o problema la server ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai o problema la server ? Right_bar_bleue

Arma Preferata : Colt M4A1
Data de inscriere : 21/09/2008

Ai o problema la server ? Empty
MesajSubiect: Nu stiu ... ...   Ai o problema la server ? Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 10:32 pm

Man ... nu stiu ... ce ip ai ? ( dinamic sau static ) ? ? ?


S-ar putea sa fie de la ip ... sau nu ai instalat bin serverul Razz
Very Happy
Sus In jos
http://www.DarK-StrikE.wikiforum.ro
Vizitato
Vizitator




Ai o problema la server ? Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema la server ?   Ai o problema la server ? Icon_minitimeMier Dec 10, 2008 12:46 am

Bine... mersi
Sus In jos
P07c04v@
Moderatori
Moderatori



Numarul mesajelor : 352
Respectarea Regulilor :
Ai o problema la server ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai o problema la server ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/11/2008

Ai o problema la server ? Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema la server ?   Ai o problema la server ? Icon_minitimeDum Dec 28, 2008 11:29 am

e de la net daca u are ip stabil nu isi poate face sv...asa am patit si eu Very Happy
Sus In jos
P07c04v@
Moderatori
Moderatori



Numarul mesajelor : 352
Respectarea Regulilor :
Ai o problema la server ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai o problema la server ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/11/2008

Ai o problema la server ? Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema la server ?   Ai o problema la server ? Icon_minitimeDum Dec 28, 2008 11:31 am

sau daca vrea ip stabil ori da 2 euro pe luna in plus la internet ori se uita la tutorialul ila de sv cu ip care nui stabil trebe sa umbli pe acolo... dar cum am zis nu raspund daca vi se duca modemul
Sus In jos
P07c04v@
Moderatori
Moderatori



Numarul mesajelor : 352
Respectarea Regulilor :
Ai o problema la server ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ai o problema la server ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/11/2008

Ai o problema la server ? Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema la server ?   Ai o problema la server ? Icon_minitimeDum Dec 28, 2008 11:31 am

mie mia mers acuma nus daca va mere...NU raspund cyclops
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ai o problema la server ? Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema la server ?   Ai o problema la server ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ai o problema la server ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EvOlutiOn-X :: Counter-Strike :: Probleme la servere dedicate de Counter-Strike-
Mergi direct la: